Держава компенсувала аграріям за сільськогосподарську техніку за півроку понад 170 млн грн

Держава компенсувала аграріям за сільськогосподарську техніку за півроку понад 170 млн грн Фото: volynnews.com

"Загалом, сільгоспвиробниками придбано 2 583 одиниць техніки та обладнання на суму 842,8 млн₴ Зокрема, придбано 49 тракторів, 1 зернозбиральний комбайн, 2 автомобілі сільськогосподарського призначення, 2 089 ґрунтообробнопосівної техніки, та 456 – іншого обладнання", — повідомляє прес-служба уряду, йдеться в "Громадське". Об этом сообщает biografiya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Загалом на програму державних компенсацій придбаної сільськогосподарської техніки у бюджеті передбачено 881,8 мільйона гривень. Тобто, за пів року кошти на програму використали втратили менше ніж на 20%.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики пропонує вивести фермерські господарства в окрему групу оподаткування.

"Одне із наших спільних напрацювань — це створення Державного аграрного реєстру України, а у перспективі — Платіжної агенції, що дозволить створити прозору систему розподілу державних коштів. Тобто державна підтримка стане ще доступнішою для малих сільгоспвиробників", - заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета.

Читайте також: В Україні дозволили реєструвати ТОВ онлайн


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/derzhava_kompensuvala_agrariyam_za_silskogospodarsku_tehniku_za_pivroku_ponad_170_mln_grn_296304.html”