ЗА ВСТУП ДО НАТО ГОТОВІ ПРОГОЛОСУВАТИ ВЖЕ 69% УКРАЇНЦІВ – ОПИТУВАННЯ

Якби референдум з питання вступу України до НАТО відбувся у червні 2017 року, то 69% українців проголосували б позитивно, у 2012 році таких було лише 28%. Об этом сообщает pravdada.in.ua со ссылкой на СМИ.
Про це йдеться у результатах опитування, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва та Центром Разумкова з 9 по 13 червня 2017 року.


Так, якби волевиявлення з приводу приєднання до НАТО відбувалося в червні 2017 р., участь у ньому взяли б 66% населення.
Згідно із результатами, на цьому референдумі 69% проголосувала б “за” вступ до НАТО при 26% тих, хто “проти”, і 26% тих, хто ще не визначився.
Повідомляється, що у квітні 2012 року (як і у попередні роки) результати голосування були б протилежними: 61% тих, хто взяв би участь у референдумі, проголосували б “проти” і лише 28% – “за”.
ЧИТАЙТЕ:
  • Всьго пів-року знадобилося Росії, щоб начисто убити вугільну галузь в ОРДЛО
  • «Артисты в Раде не уступают «Игре престолов» — Романенко
  • ООН требует от Киева расследовать деятельность «Миротворца»


Водночас результати уявного референдуму щодо членства України в НАТО були б різними у різних регіонах України: проголосували б “за” у Західному (“за” – 71%, проти – 11%, не визначилися – 17%) та Центральному регіоні (“за” – 52%, проти – 30%, не визначилися – 17%).


Переважно “проти” проголосували б у Південному (“за” – 25%, проти – 43%, не визначилися – 33%) та Східному регіоні (“за” – 32%, “проти” – 53%, не визначилися – 15%).


Для тих, хто готовий проголосувати “за” членство України в НАТО, головним аргументом є те, що НАТО “дасть гарантію безпеки Україні” – це є основним мотивом для 86% прихильників НАТО.


Як показує дослідження, зростання підтримки членства в Альянсі відбувалося на тлі розчарування в ідеї позаблоковості та військового союзу з Росією й іншими країнами СНД.


Джерело: Європейська правда


Джерело статті: “https://bbcccnn.com.ua/ukrayina/za-vstup-nato-gotovi-progolosuvaty-vzhe-69-ukrayintsiv-opytuvannya/”