Гройсман назвав прорив Саакашвілі через кордон злочином

Володимир Гройсман
Володимир Гройсман

Володимир Гройсман
Володимир Гройсман

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Силовий прорив українського кордону — це злочин і ті, хто причетний до організації цього прориву, мають понести відповідальність. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНН. Об этом сообщает wallnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Особливо жорсткою має бути відповідальність для тих, хто дозволяв собі принижувати і піднімав руку на тих хлопців, які захищають нашу державу і її кордони", — зазначив Прем’єр.

На думку В.Гройсмана, те, що відбулось в неділю в Шегинях, це не просто порушення закону.

"На мій погляд, це початок чергової атаки деяких наших політиків проти української державності. Я не буду говорити нічого про Міхо Саакашвілі, у нього свої цілі і свої мотиви. Я говорю про тих наших політиків-популістів, які діють за принципом чим гірше, тим краще", — наголосив він.

читайте також: Саакашвілі внесли до бази даних "Миротворця" після прориву кордону

Прем’єр зазначив, що зараз можна очікувати активізації спроб дестабілізувати ситуацію з боку тих, хто не зацікавлений в успіху України.

"На жаль, так і відбувається. В світлі сьогоднішніх подій, я хочу ще раз закликати депутатів, політиків — не розкручуйте маховик руйнування і хаосу. Давайте спільними зусиллями зробимо все те, що необхідно, щоб Україна стала успішною. Сьогодні час боротись не за владу, а за державу", — зазначив В.Гройсман.

Як повідомляв УНН, 10 вересня екс-президент Грузії в оточенні прихильників прорвався через кордон України і поїхав до Львова.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1686834-hroisman-nazvav-proryv-saakashvili-cherez-kordon-zlochynom”