Рівненщина може стати одним із регіонів для реалізації інвестиційного проекту з будівництва гемодіалізного центру

Міжнародна компанія «Фрезеніус Медикал Кер» планує побудувати в Україні 8 нових гемодіалізних центрів, якщо реформа охорони здоров’я буде впроваджена найближчим часом. Нові центри дадуть можливість більш ніж двом тисячам українських пацієнтів з нирковою недостатністю отримувати життєво необхідне лікування гемодіалізом.

Рівненщина може стати одним із регіонів для реалізації інвестиційного проекту, зважаючи на таку ж критичну ситуацію з забезпеченням хворих гемодіалізом, як і в усій Україні.

На сьогодні в Україні лише один із чотирьох пацієнтів із відмовою нирок отримує життєво необхідну замісну терапію методом гемодіалізу. Однією з причин є нестача місць для діалізного лікування в державних закладах охорони здоров’я. У разі неотримання діалізних процедур людина помирає за лічені місяці чи тижні. Об этом сообщает smimarket.in.ua со ссылкой на СМИ.


Джерело статті: “http://rivnenews.com.ua/index.php/2011-10-13-10-02-35/8490-rivnenshchyna-mozhe-staty-odnym-iz-rehioniv-dlia-realizatsii-investytsiinoho-proektu-z-budivnytstva-hemodializnoho-tsentru”