У Чернівцях оголосили новий конкурс перевізників на міських автобусних маршрутах

маршруткаВиконавчий комітет Чернівецької міської ради оголошує відкритий конкурс з визначення перевізників пасажирів на окремих міських автобусних маршрутах. Об этом сообщает zagolovki.in.ua со ссылкой на СМИ.


У конкурсі з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які на законних підставах використовують у достатній кількості транспортні засоби відповідного класу та мають власну або використовують на законних підставах виробничо-технічну базу, що відповідає встановленим технічним нормативам і вимогам, – повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.


Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень в м. Чернівці повинні відповідати вимогам за технічними та екологічними показниками та показниками безпеки вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.


Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися ТУТ


Документи на участь у конкурсі приймаються до 16 години 1 жовтня 2017 року включно за адресою: 58000 м. Чернівці, вул. Героїв Майдану,176, тел. 55-37-40.


Конкурс проводиться відкритим способом для всіх претендентів, які на підставі поданих документів допущені до участі у конкурсі, що відбудеться 16 жовтня 2017 року о 10 годині в приміщенні міської ради за адресою: м. Чернівці, Центральна площа, 1, каб. 202.Джерело статті: “http://times.cv.ua/2017/08/29/u-chernivtsyah-oholosyly-novyj-konkurs-pereviznykiv-na-miskyh-avtobusnyh-marshrutah/”