Саакашвілі збирає команду, до якої приєднається мер Глухова Терещенко, – політолог. ФОТО, ВІДЕО

Саакашвілі збирає команду, до якої приєднається мер Глухова Терещенко, – політолог. ФОТО, ВІДЕО Об этом сообщает moto-by.in.ua со ссылкой на СМИ.Чим ближче анонсована дата повернення Михайла Саакашвілі в Україну, тим активніше він гуртуватиме навколо себе прихильників та формуватиме кістяк своєї майбутньої партії з незадоволених політикою президента місцевих лідерів. Про це написав на свої сторінці у Фейсбук політолог Микола Спірідонов, повідомляє Обозреватель.За словами експерта, до 10 вересня Саакашвілі буде намагатись сформувати список лідерів своєї партії.“До 10 вересня – дати, коли Саакашвілі анонсував своє повернення в Україні – він буде гуртувати навколо себе місцевих лідерів, незадоволених політикою президента. Ці люди мають стати кістяком його майбутньої партії. За моїми даними, до команди Саакашвілі приєднається мер Глухова Мішель Терещенко”, – заявив Спірідонов.

Також політолог нагадав, що Терещенко активно підтримав Саакашвілі, коли того позбавили громадянства України.“Терещенко заявив, що шкодує, що не може дати Саакашвілі політичного притулку в Глухові. Іще раніше він почав відкрито критикувати дії Порошенка. Така різка критика президента стала сигналом для Саакашвілі щодо можливого приєднання до команди відомого француза Терещенка”, – зазначив Спірідонов.

Як відомо, у липні Президент Порошенко позбавив українського громадянства колишнього голову Одеської ОДА Михайла Саакашвілі. На 10 вересня колишній президент Грузії анонсував своє повернення в Україну.Саакашвілі збирає команду, до якої приєднається мер Глухова Терещенко, – політолог. ФОТО, ВІДЕО


Джерело статті: “http://newsonline24.com.ua/saakashvili-zbiraye-komandu-do-yakoї-priyednayetsya-mer-gluxova-tereshhenko-politolog-foto-video/”