Президент відзначає людей, які ходять під кримінальним переслідуванням, - Дмитро Гнап

Президент відзначає людей, які ходять під кримінальним переслідуванням, — Дмитро Гнап
Президент відзначає людей, які ходять під кримінальним переслідуванням, — Дмитро Гнап

Офігенно, друзі. Просто зашибісь. Президент дав нове звання скандальному СБУшнику Демчині. Тепер він − генерал-лейтенант. Об этом сообщает nakontrole.in.ua со ссылкой на СМИ.

Пофіг, що нещодавно ми викрили Демчину − головного антикорупціонера СБУ у володінні численним незадекларованим майном. Пофіг, що після цього НАБУ порушило проти Демчини кримніальне провадження за підозрою у незаконному збагаченні. Пофіг, що Демчина зі своїми підлеглими перекришував десятки різних бізнесів, дискредитувавши остаточно СБУ. Пофіг. Президента Порошенка не зупиняє те, що він відзначає людей, які ходять під кримінальним переслідуванням. Це такий кругообіг сечі в природі, даруйте. Спочатку, бідний Демчина сцявся від страху, коли я питав його про шикарний будинок під Києвом. Тепер Демчина разом з Порошенком насцяли нам в очі цим указом про підвищення в званні.

Дайте вже маршала цьому рекетиру в погонах, х…лі там церемонитись! Внизу, коротке відео про бандита Демчину. Подивіться, якщо ви пропустили раптом. Указ Порошенка тут

Дмитро Гнап


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/187244-prezident_vidznachaje_ljudej_jaki_hodjatj_pid_kriminaljnim_peresliduvannjam_-_dmitro_gnap”